למשרדנו ניסיון רב שנים בתכנון כבישים עירוניים ובינעירוניים, כאשר 15 המהנדסים ובעלי המקצוע של המשרד מחזיקים בוותק מצטבר של למעשה משבעה עשורים. לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ברמה גבוהה במיוחד הניתן על ידי צוות זמין ודינאמי, אשר מקנה להם שקט נפשי. בתוך כך, הדגש מושם על הקטנה של עלויות הביצוע, מתן פתרונות בשטח בזמן אמת וקיצור זמני התכנון. כל זאת בסטנדרטים בינלאומיים המחמירים ביותר ותוך שימוש בתוכנות מתקדמות ובתהליכי בקרת איכות מקיפים.

כידוע, הכבישים מתחלקים לעירוניים ולבינעירוניים כאשר תכנון של כביש עירוני כולל בין היתר ביצוע תיאומים מול משרד האדריכלות של הפרויקט, תוך התייחסות להנחיות תכנון כבישים וקביעה של מפלסים למתחמים הבנויים. בכבישים בינעירוניים יש לקבוע בין היתר את מיקומו של הכביש מול המרחבים בפתוחים, יישובים, מבנים, טופוגרפיה וכן הלאה. יחד עם זאת, חשוב לציין כי הנדסת כבישים עוסקת גם בכבישים עירוניים ובינעירוניים קיימים. כך למשל, בכבישים קיימים בינעירוניים יש לבצע הרחבות והוספה של מעגלי תנועה וצמתים, ואילו בכבישים עירוניים קיימים יש לבצע הרחבה, הוספה של נתיבים בלעדיים לתחבורה ציבורית, הוספה של שבילים אופניים, שיקום הכביש ועוד, וכל זאת בהתייחסות למרחב הבנוי, חיבורים לבתים וכן הלאה.

למעשה, משרדי הנדסת כבישים עשויים לעסוק בשורה ארוכה של פרויקטים, לרבות תכנון כבישים ויישום תוכניות פיזיות עבור כביש מהיר, מעבר חצייה, כיכר, צומת, דרך גישה וכן הלאה. כמו כן, הם עוסקים בעבודות עפר כלליות, חפירות ומילויים, תכנון ניקוז בהתאם לפרמטרים שונים, תכנון מסלולים עבור תחבורה אווירית, ועוד. בכל מקרה, במהלך תכנון כבישים לוקחים בחשבון שורה ארוכה של היבטים המשתנים מפרויקט לפרויקט. כך למשל, מתחשבים בתחזיות לצמיחת היישובים הרלוונטיים, למשל אם יקומו שכונות חדשות, וכן מתחשבים ברמת הנגישות של הציבור לתחבורה הציבורית באמצעות נתיבים ייעודיים ותחנות אוטובוס, ואך לוקחים בחשבון את כל הקשור לניהול התנועה, מזעור עומסים, שמירת מהירויות קבועות ככל הניתן, והקטנת הסיכונים לתאונות דרכים.

 

לפרטים נוספים וקבלת שירותינו

כאמור, הנדסת תחבורה הינה התמחות עיקרית של משרדנו, העוסק בין היתר בתכנון כבישים עירוניים ובינעירוניים. כמו כן, אנו מתמחים בתכנון חניונים, עבודות עפר ופיתוח שטח לשכונות מגורים, אזורי תעשיה ומפעליה, תכנון תנועה וחניה לרבות בפרויקטי התחדשות עירונית, תיאום מערכות תשתית כגון חשמל, מים ביוב, ניקוז ותקשורת, ומתן שירותי ייעוץ ובקרה בנושאים כבישים ותנועה. לפרטים נוספים על נושאים אלו ונוספים, ולקבלת שירותי משרדנו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-7510116.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

צור קשר

דילוג לתוכן