משרדנו מתמחה בין היתר במתן שירותי ייעוץ ובקרה בנושאי תתנוה וכבישים. המשרד שפועל בהצלחה רבה מזה 3 עשורים מחזיק בניסיון עשיר ובידע מעמיק, ושירותיו ניתן ללקוחות פרטיים, מקצועיים, מוסדיים וממשלתיים. שירותי ייעוץ התנועה שלנו תורמים לתכנון ויישום של אזורים פרטיים וציבוריים אך שישרתו בצורה הטובה ביותר לאורך תקופה ארוכה, החל במבט העל של הפרויקט ועד הירידה לפרטי הפרטים. המטרה היא להפוך כל פרויקט ליותר ידידותי למשתמש, וזאת תוך ראיית הצרכים והשינויים ביישוב ובמקום לאורך עשרות שונים. בין אם מדובר במחלף או צומת, תחנת רכבת או חניון, תחבורה ציבורית או רמזורים, פרויקט התחדשות עירונית או הרחבה ביישוב, עלות יועץ תנועה בהחלט מצדיקה את עצמה עם פתרונות נחוצים וחכמים.

יש לציין כי אופי העבודה תלוי בפרויקט עצמו. כך למשל, בבניית פרויקט מגורים שירותינו מתחילים עם בחינה של תוכניות אדריכליות, בדיקתן והערכת היקף עבודה לתכנון אופטימאלי. לאחר מכן נעבוד בשיתוף פעולה הדוק מול מנהל הפרויקט והאדריכל לביצוע תכנון העומדת בדרישות הרשות המקומית הרלוונטית, המשטרה ומשרד התחבורה. אנו גם יכולים לתכנן את הפרויקט מכל היבטיו על מנת שיוגש אל מחלקת התנועה ברשות המקומית, ולפקח על העבודות המבוצעות בשטח.

בנוסף, אנו מספקית שירותי ייעוץ בכל הקשור לנגישות כלי תחבורה, בדירה של תוכניות למערכי תחבורה, מתן פתרונות לבעיות, חניות, נגישות לבעלי מוגבלויות, מתן חוות דעת לקבלת היתרים, ועוד. אנו מספקים דוחות מקצועיים ומפורטים למנהלי הפרויקטים, תוך התייחסות למרכיבים השונים של החניות, התשתיות, התחבורה הציבורית וכדומה, עד לפרטים הקטנים ביותר. כך למשל, בכל הקשור לחניות בפרויקט נוכל להמליץ על פתרונות המצמצמים את שטחי החניות, בכל קשור לתחבורה ציבורית נוכל להמליץ על דרכי שילובה בפרויקט, ובכל הקשור לתשתיות כבישים נוכל להמליץ על טיפולים בפניות ועיקולים מסוכנים, על שינויים בתוואי, על מספר המסלולים בהתאם לכמות התושבים, וכן הלאה.

 

עלויות של יועץ תנועה

חשוב להבין כי אין עבור שירותי יועץ תנועה מחיר אחיד, מפני שהדבר תלוי במורכבות הפרויקט ובהיקף שעות העבודה שלנו. יחד עם זאת, אנו תמיד מציעים עלויות הוגנות המתוארות בפירוט בהצעת המחיר שאנו מספקים ללקוח. ובכל מקרה, שירותי ייעוץ תנועה הינם חיוניים עבור רווחת התושבים ולהצלחת הפרויקט בטווח הארוך, כמו גם לקבלת היתרים מהרשויות. לפרטים נוספים על נושאים אלו ונוספים, ולקבלת שירותי משרדנו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-7510116.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

צור קשר

דילוג לתוכן